Masterclass
Zo maak jij je waardepropositie glashelder
Wat kun jij verwachten van deze Anglers Business Academy?
Waar?
Het Industriegebouw (HIG), Rotterdam
Wanneer?
Maandag 16 juni van 15:00 tot 18:00
Voor wie?
Ondernemers, managers en marketeers
Beoordeeld met een 8,1
Wil jij er ook bij zijn?
Wil jij bij deze bijzondere editie zijn, maar heb je geen uitnodiging via de mail ontvangen? Of ken jij iemand voor wie dit evenement perfect zou zijn? Laat dit aan ons weten via info@anglers.nl of whatsapp!
De spreker
Luuk Janssen – Positioning & messaging consultant
Na het behalen van zijn master in Marketing aan de Universiteit van Leuven ging Luuk Janssen aan de slag bij een venture-building studio, waar hij als co-founder, business developer en growth marketer werkte aan zes tech-startups en scale-ups. Daar merkte hij hoe lastig groei is zonder heldere waardepropositie. Omdat hij geen praktische methode vond, ontwikkelde hij er zelf een. Die paste hij succesvol toe bij meer dan vijftig startups en scale-ups – en die inzichten deelt hij nu graag met jou.
Wat heb jij aan deze masterclass?
In deze masterclass ontdek je uit welke onderdelen je waardepropositie bestaat, waarom de meeste bedrijven deze niet scherp hebben en hoe jij ze wél helder krijgt. Ook ontdek je hoe je je waardepropositie doorvertaald naar een heldere website.
Met praktijkvoorbeelden, live website reviews en de jarenlange ervaring van Luuk krijg je concrete inzichten die je meteen kunt toepassen op jouw bedrijf!
Wat leer jij tijdens de masterclass?
Programma
Tijd | Activiteit |
15:00 | Inloop & kennismaken |
15:20 | Welkom & Introductie van Jules |
15:30 | Masterclass: Luuk Janssen |
17:00 | Tijd voor: Borrel, hapjes & netwerken 🥂 |
Wat zeggen anderen over de Anglers Business Academy?
“Leuke spreker, goede interactie en veel kennis en demo’s laten zien”
“Interessante onderwerpen aansluitend op trends & ontwikkelingen”
“Trending, interessant en interactief”
“Meer dan prima verzorgd. Vriendelijke en warme ontvangst en begeleiding. Interessante onderwerpen en tijd voor vragen/ kennismaking”