AI-first ondernemen
Leer van de
aanpak van HelloPrint

Een open gesprek met Hans Scheffer over zijn AI-first visie
Ontdek hoe jij AI implementeert binnen je organisatie
Geniet afsluitend van een gezellige winterborrel ❄️

Waar?
Het Industriegebouw (HIG), Rotterdam

Wanneer?
Maandag 2 februari van 15:00 tot 20:00

Voor wie?
Ondernemers en marketing managers

We gaan in gesprek met…

Hans Scheffer – Founder & CEO bij HelloPrint

Hans Scheffer is een ondernemer pur sang: iemand die kansen ziet waar anderen blijven hangen in “zo doen we het al jaren”. Als oprichter van HelloPrint gaf hij een traditionele industrie een digitale schop onder de kont en bouwde hij het uit tot Europa’s grootste online printplatform.

Wat Hans drijft? AI. Niet als hippe toevoeging, maar als fundamentele motor onder modern ondernemerschap. Voor hem is AI dé manier om slimmer te bouwen: processen automatiseren, beter besluiten nemen en zijn bedrijf laten groeien.

Wat heb jij aan deze middag?

Een kijkje in de keuken

Tijdens deze masterclass krijg je een eerlijke én inspirerende blik achter de schermen bij AI-first bedrijf HelloPrint. In een interactieve Q&A ontdek je hoe Hans Scheffer met slimme AI-toepassingen de groei van HelloPrint versnelt, van marketing tot klantenservice. Je ontdekt niet alleen de successen, maar ook de scherpe lessen die je als ondernemer of marketeer verder brengen.

Het is een open gesprek is: dus stel vooral je vragen. Hoe nieuwsgieriger je bent, hoe waardevoller de sessie wordt.

Van visie naar uitvoering

Daarna neemt Jules, eigenaar van Anglers, je mee in onze eigen AI-visie. Samen met Justin, onze AI-specialist, laten ze zien hoe je AI echt implementeert binnen je organisatie. Een sessie die je niet alleen aan het denken zet, maar vooral in beweging brengt.

Een feestelijke afsluiter 🥂

We sluiten de avond af met een gezellige winterborrel. Een moment om bij te praten, nieuwe mensen te leren kennen en nog even door te sparren over alle inzichten van Hans, Justin en Jules.

Programma

TijdActiviteit
15:00Inloop & kennismaken
15:30Q&A met Hans Scheffer 💬
17:00AI-visie en toepassingen Anglers
17:30Borrel, hapjes & netwerken
18:00Proostmomentje 🥂
20:00Einde

Meer over Anglers

Wij zijn Anglers, een team getalenteerde online marketeers. En wij hebben er zin in! Om bedrijven te helpen groeien met onze online marketing expertise.

Google reviews